website templates

Galeria Plakatu Poster.pl

"Spotkałem na ulicy skrzydlatego wielbłąda. I zakochałem się w nim. Miłość od pierwszego wejrzenia. Rzecz bez precedensu w historii naturalnej, stwór taki nie był dotąd notowany. Istnieje jednak w sztukach wizualnych. To plakat." Te słowa Jana Lenicy doskonale oddają fenomen polskiego plakatu.

Polskim plakatem zajmuję się od ponad 25 lat. Gwarantuję autentyczność zakupionych na Poster.pl plakatów. Służę Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem.

Kolekcja obejmuje plakaty filmowe, teatralne, muzyczne, społeczne i okolicznościowe. Ich autorami są wybitni twórcy polskiej szkoły plakatu: Cieślewicz, Lenica, Młodożeniec, Starowieyski, Świerzy, Tomaszewski i inni. Plakaty są w różnych cenach - od kilkudziesięciu do kilkuset złotych - wysoka cena odzwierciedla kolekcjonerską wartość unikatu. Warto zainwestować w kolekcjonerskie plakaty vintage, ich ceny na rynku sztuki rosną. Zachęcam wszystkich do wieszania plakatów w domu i w przestrzeni publicznej: w hotelu, w biurze, w sklepie i w kawiarni. To niepowtarzalny i stosunkowo niedrogi sposób dekoracji wnętrz. Polecam się i zapraszam do zakupu plakatów online w galerii internetowej Poster.pl.

Plakaty i sprzedaż

Galeria Plakatu Poster.pl oferuje tylko autentyczne, oryginalne plakaty, okazjonalnie oficjalne wznowienia. Na stronie internetowej, w opisie każdego plakatu podany jest rok, w którym został wydrukowany. Plakaty są chronione prawem autorskim, galeria nie robi kopii na życzenie. Chętnie udzielę informacji i pomogę w wyborze.

Wymiary plakatów mieszczą się w najczęściej w standardowych formatach: B1 ok. 98x68 cm. albo A1 ok. 84x59 cm.

Stan zachowania plakatów jest zwykle bardzo dobry. W przypadku starszych druków dopuszczalne są pewne niedoskonałości. Zawsze poinformuję Państwa w przypadku istotnych wad. Na życzenie, podaję dokładny opis stanu plakatu.

Zamówienia internetowe można opłacić przelewem, kartą kredytową, blikiem. Po otrzymaniu zamówienia potrzebuję zwykle 1-2 dni na potwierdzenie dostępności i skompletowanie plakatów, po czym przesyłam informację do realizacji płatności. Składając zamówienie akceptują Państwo regulamin i zasady ochrony prywatności.

Wysyłane plakaty są bardzo dobrze zabezpieczone. Wysyłka zamówienia następuje w ciągu 1-2 dni po otrzymaniu wpłaty. Koszty wysyłki krajowej to ok. 20 zł, niezależnie od ilości plakatów, czas doręczenia wynosi zwykle 1-2 dni. Przesyłki zagraniczne: zobacz tutaj

Do oprawy plakatów rekomenduję proste ramy w standardowych wymiarach.

Kontakt


Serdecznie zapraszam.
Darek Zgutka
Galeria Plakatu Poster.pl
tel. 503 341 328
email: info@poster.pl
Szanowni Państwo, do 19 kwietnia zamówienia internetowe nie będą realizowane. Przepraszam za niedogodność.


Na zakupy stacjonarne rekomenduję Galerię Plakatu w BUW mieszczącą się w holu głównym Biblioteki Uniwersyteckiej, ul. Dobra 56/66, 00-312 Warszawa. Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 13.30-19, a w sobotę 13-18. Reklamuję i polecam to miejsce, które prowadzę wraz z Włodkiem Orłem. Kontakt: Darek Zgutka tel. 503 341 328, Włodek Orzeł tel. 603 387 737
Galeria w BUW będzie nieczynna 12 i 13 kwietnia.

BUW - Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie

Warto zobaczyć nowoczesny budynek Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego oraz ogród botaniczny na dachu (czynny od 1 kwietnia do 1 listopada), zaprojektowany przez cenionego architekta krajobrazu Irenę Bajerską. Oryginalna roślinność, pnącza, pergole, mostki i ławeczki. Budynek zaprojektował znany polski architekt Marek Budzyński.

Copyrights

Należy pamiętać, że zakup plakatów nie obejmuje prawa do ich reprodukcji i nie stanowi nabycia praw autorskich, należących do twórców plakatów lub ich spadkobierców.

Treści prezentowane na stronie internetowej Galerii Plakatu stanowią własność właściciela domeny Poster.pl i są chronione prawami własności intelektualnej. Kopiowanie, reprodukowanie lub rozpowszechnianie wymaga zgody właściciela lub umieszczenie stosownego linku z podaniem źródła.

© 2000 - Galeria Plakatu Poster.pl, Darek i Anna Zgutka
 
* Ta strona używa 'ciasteczek' (cookies) w celu zapamiętania preferencji i optymalizacji przeglądania.