Oryginalny Plakat Polski

Oferujemy oryginalne polskie plakaty archiwalne i współczesne. Wiele z nich to kolekcjonerskie plakaty vintage, rzadkie i cenne. Plakaty tworzone przez wybitnych artystów polskiej szkoły plakatu cechował indywidualny styl, niezwykła malarska forma, swobodna gra wyobraźni oraz bogactwo emocji. Wybierz sztukę w najlepszym wydaniu. Zapraszamy do zakupów online lub osobiście w Galerii Plakatu w Warszawie.

polecane plakaty, nasze rekomendacje

Polecane

Plakat, tworzony przez artystów polskich do dziś, jest różnorodny, przyciąga wybitne indywidualności, przybiera różne kształty i wciąż szuka nowych form wyrazu. Rekomendowane przez nas plakaty, archiwalne i współczesne.
Zobacz→

Plakaty filmowe

Plakat filmowy

W szarej rzeczywistości PRL-u pojawiły się kolorowe afisze filmowe. Kwiatkiem do kożucha nazwał go celnie Jan Lenica, paradoksalnie bowiem, plakaty nie reklamowały filmów, do których były zamawiane, ale były dziełami sztuki.
Zobacz→

Popularne motywy

abstrakcja . dzieci . cyrk . erotyka . fantastyka . folklor . kobieta . kryminał . literatura . lotnictwo . orient . romantyzm . secesja . solidarność . ślub . surrealizm . taniec . warszawa . zwierzęta
Zobacz→

polska szkoła plakatu

Polska Szkoła Plakatu

"Salonem plakatu jest ulica" to zdanie Henryka Tomaszewskiego w pełni oddaje fenomen polskiego plakatu. Plakaty tworzone przez wybitnych artystów zostały podniesione do rangi sztuki, a ulica stała się ich salonem.
Zobacz→

PLAKATY MUZYCZNE

Plakaty muzyczne

"Bo co tu ukrywać, plakat musi śpiewać! I na pytanie co ważniejsze: oko czy mózg, odpowiadam ucho. Najważniejsze jest UCHO" Jan Lenica
Zobacz→

Plakaty Teatralne

Plakaty teatralne

"Plakat teatralny to sygnał na ulicę, o tym co się tam w środku w teatrze będzie działo. Jest obietnicą. Jest w pewnym sensie reklamą, ale raczej bezinteresowną." Waldemar Świerzy
Zobacz→

plakaty prezenty

Plakatowy prezent

Wiele osób zastanawia się jaki prezent przywieźć z Polski. Znany na całym świecie, obecny w wielu muzeach i kolekcjach sztuki, polski plakat jest doskonałym prezentem.
Zobacz→

Maja Wolna
plakaty portrety

Ekskluzywna, limitowana seria plakatowych portretów autorstwa Mai Wolnej.
Zobacz→

Oryginalne plakaty

Sprzedajemy autentyczne plakaty, archiwalne i współczesne. W opisie plakatu podajemy rok, w którym został wydrukowany: 1950- 1960- 1970- 1980- 1990- 2000- 2010- 2020-

Ceny plakatów

Plakaty są w różnych cenach - wysoka cena odzwierciedla kolekcjonerską wartość unikatu. Warto zainwestować w oryginalne plakaty, ich ceny na rynku sztuki rosną. Wybierz cenę: -100 zł., 100-250 zł., 250-500 zł., 500+ zł.

Bon upominkowy

Bon upominkowy

Czasem trudno wybrać idealny prezent - teraz można kupić nasz bon upominkowy.
Zobacz→

Galeria Plakatu Polskiego w BUW

W nowoczesnym budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW), można zobaczyć i kupić plakaty znakomitych polskich artystów grafików. Warto się też wybrać do ogrodów na dachu budynku BUWu. Świetne miejsce na spotkanie lub rodzinny spacer.

© 2000 - Galeria Plakatu Poster.pl Darek Zgutka
 
* Ta strona używa 'ciasteczek' (cookies) w celu zapamiętania preferencji i optymalizacji przeglądania.